INTENCJE MSZALNE:

Poniedziałek, 26 lipca – odpust św. Anny

08:00 +Annę, Władysława Derlatków

10:00 +Mariannę, Rocha Kleczajów

12:00 +Jana, Annę Mazurów

16:00 +Jana, Zofię, Bogusławę, Stanisława, Józefa Dudków

Wtorek, 27 lipca

07:00 +Annę, Henryka, Bogusławę Rosińskich

07:30 +Zofię, Józefa Zająców

Środa, 28 lipca

07:00 +Stefanię Marzec

07:30 +Stefanię Marzec

Czwartek, 29 lipca

07:00 +Ewę, Franciszka, Władysława Różalskich

07:30 +Florentynę Rokita

Piątek, 30 lipca

07:00 +Irenę, Władysława Bilskich

07:30 +Stefanię Marzec

Sobota, 31 lipca

07:00 +Halinę Seleta

07:30 +Stefana, Zofię Derlatków

Niedziela, 01 sierpniaXVIII Niedziela Zwykła  

08:00 +Kazimierza Rokitę

10:00 dz-błag. w 18 r. urodzin Kamila Nobisa

12:00

16:00 +Zofię, Stanisława Staszałków

Poniedziałek, 02 sierpnia

07:00 +Bogusławę Rosińską

07:30 +Andrzeja Boderę

Wtorek, 03 sierpnia

07:00 +Andrzeja Boderę

07:30 +Stefanię Marzec

Środa, 04 sierpnia

07:00 +Andrzeja Boderę

07:30 +Florentynę, Józefa Zaborskich

Czwartek, 05 sierpnia – I czwartek

07:00 +Stefanię Marzec

07:30 +Andrzeja Boderę

Piątek, 06 sierpnia – Przemienienie Pańskie, I piątek

08:00 +Łukasza Słomińskiego

10:00 +zm. z rodz. Słomińskich

17:00 +Władysława Molędę, Stefanię, Wiesława, Witolda Molędów

Sobota, 07 sierpnia – I sobota

07:00 +Mariannę, Kacpra Boniów

07:30 +Zofię Bonio

Niedziela, 08 sierpniaXIX Niedziela Zwykła  

08:00 +Jana, Zofię, Bogusławę, Stanisława, Józefa Dudków

10:00 dz-błag. w 13 r. urodzin Mateusza Pyzowskiego

12:00 dz-błag. w 18 r. ślubu Lidii i Stanisława Rafalskich

16:00 +Władysława Zająca

Poniedziałek, 09 sierpnia

07:00 +Andrzeja Boderę

07:30 +Stefanię Marzec

Wtorek, 10 sierpnia

07:00 +Andrzeja Boderę

07:30 +Florentynę Rokita

Środa, 11 sierpnia

07:00 +Władysławę Gralec

07:30 +Andrzeja Boderę

Czwartek, 12 sierpnia

07:00 +Andrzeja Boderę

07:30 +Stefanię Marzec

Piątek, 13 sierpnia

07:00 +Andrzeja Boderę

07:30 +Władysława Rokitę

Sobota, 14 sierpnia

07:00 +Jana Stachowicza

07:30 +Julian Mindę w 1 r. śmierci

Niedziela, 15 sierpniaWniebowzięcie NMP

08:00 +Damiana Bartosiaka

10:00 +Mariannę, Jana Pomorskich

12:00 dz-błag. w 40 r. ślubu Teresy i Andrzeja Zielińskich

16:00 +zm. z rodz. Kwiatkowskich

Poniedziałek, 16 sierpnia

07:00 +Jana Szlufika w 2 r. śmierci

07:30 +Stefanię Marzec

Wtorek, 17 sierpnia

07:00 +Florentynę Rokita

07:30 +Florentynę Rokita

Środa, 18 sierpnia

07:00 +Stefanię Marzec

07:30 +Stanisława Szarego

Czwartek, 19 sierpnia

07:00 +Sylwestra Gralca

07:30 +Stefana Salwę

Piątek, 20 sierpnia

07:00 +Florentynę Rokita

07:30 +Stefanię Marzec

Sobota, 21 sierpnia

07:00 +Jadwigę, Jana Gierasów

07:30 +Halinę Seleta

Niedziela, 22 sierpnia – XXI Niedziela Zwykła – Dożynki parafialne

08:00 +Marię, Franciszka Błachów

10:00 +Stanisława, Waldemara Rudzińskich, Helenę, Józefa Lechów

12:00 Dziękczynna za zbory – Dożynki parafialne

16:00 +Annę, Kajetana Chrząszczów

Poniedziałek, 23 sierpnia

07:00 +Stefanię Marzec

07:30 +Florentynę Rokita

Wtorek, 24 sierpnia

07:00 +Stanisława Szarego

07:30 +Stefana Salwę

Środa, 25 sierpnia

07:00 +Henryka Skuzę

07:30 +Florentynę Rokita

Czwartek, 26 sierpnia – MB Częstochowskiej

08:00 +Bogusławę Rosińską

10:00+Krzysztofa Gralca

17:00 dz-błag. w 15 r. ślubu Agnieszki Piotra Klusek

Piątek, 27 sierpnia

07:00 +Stanisława Szarego

07:30 +Sylwestra Gralca

Sobota, 28 sierpnia

07:00 +Halinę Seleta

07:30 +Ewę Barszcz

Niedziela, 29 sierpniaXXII Niedziela Zwykła

08:00 +Stefana Salwę

10:00 +Henryka Figla

12:00 dz-błag. w 15 r. ślubu Ewy i Marcina Szczepanowskich

16:00 +Mariannę, Jana Pomorskich  

Poniedziałek, 30 sierpnia

07:00 +Florentynę Rokita

07:30 +Stanisława Szarego

Wtorek, 31 sierpnia

07:00 +Sylwestra Gralca

07:30 +Józefa Stachowicza